PIASKOWA GALERIA
Ulica Broniewskiego i Sady Żoliborskie po prawej stronie. A na dolnym zdjęciu studnia i Park Olszyna w tle
Tuż niedaleko studni- ulica Pieńkowska, a w tle budowa osiedla Piaski
Ulica Broniewskiego w kierunku Sadów Żoliborskich, w oddali po prawej stronie powstają bloki osiedla Rudawka, a Piaski jeszcze w krzakach. 
Poniżej pętla tramwajowa dziewiętnastki przy Galla Anonima. Wedle opowieści były tam pozostałości bunkra z czasów wojny.
Dziesięciopiętrowce do których się przychodziło pojeździć windą, przejść przez suszarnie z klatki do klatki. Na budynki mówiło się kakaowe bloki i już każdy wiedział o co chodzi.
Pozostałości ulicy Libawskiej, która w tym miejscu łaczyła się z Włościańską. Po prawek dom państwa Elbe. Wcześniej ulica prowadziła prawie prosto do Powązkowskiej. Przez wiele lat zachowany był fragment od Powązkowskiej do Literackiej. Dziś pozostała jedynie nazwa małej uliczki. W tel budowa osiedla Piaski, wśród drzew znajdowało się wiele domów mieszkalnych obok których płynęła rzeczka Rudawka
Szkoła nr 289 i widok na blok Broniewskiego 33 i pozostałości dawnej zabudowy i bajorko Rudawka
Tu po lewej, widocznie nie pasował do kadru, stała drewniana budka, w której można było kupić warzywa i owoce, czekolady i cukierki, oranżadę w proszku i w butelkach. 
Po prawej na dole był sklep spożyczy, a na górze przemysłowy. Za rurami pokryta śniegiem i skuta lodem Rudawka
Przepiękne rozlewisko rzeczki Rudawki w miejscu obecnej trasy AK i podwórko na Piaskach i sam autor strony jako zagorzały pedałkowiec  na Wigry 5.
Aby obejrzeć więcej zdjęć zapraszam do fejsbookowej strony Marcina Bagrianowa
 Żoliborz/ Bielany/ Powązki. Moja miłość